5 квітня 2024 00:27

Неймовірний трилер. "Челсі" з Мудриком вирвав перемогу у "Манчестер Юнайтед"

Ввечері 4 квітня пройшов матч 31-го туру АПЛ між командами «Челсі» та «Манчестер Юнайтед».

Український вінгер Михайло Мудрик вийшов на поле у стартовому складі «Челсі» та провів на полі 70 хвилин, після чого був замінений.

Господарі забили перший гол у ворота «червоних дияволів» вже на 4-й хвилині. Відзначився Конор Галлахер (1:0).

На 19-й хвилині господарі реалізували пенальті – влучно пробив Коул Палмер (2:0). 11-метровий був призначений після фолу захисника гостей на Марку Кукурельї. Передачу на іспанського захисника віддавав Михайло Мудрик.

Однак гості зуміли забити два голи та зрівняти рахунок ще до перерви, а у другому таймі – вийти уперед. Дублем відзначився Алехандро Гарначо (3:2).

Розв'язка настала у компенсований час. Спочатку Коул Палмер реалізував другий пенальті та зрівняв рахунок у цьому трилері (3:3). А у наступній атаці Палмер вирвав перемогу для синіх після рикошету на 99+11 хвилині!

Зафіксована неймовірна перемога Челсі – 4:3!

АПЛ. 31-й тур, 4 квітня

Челсі – Ман Юнайтед – 4:3

Голи: Галлахер, 4, Палмер, 19 (пен), 99+10 (пен), 90+11 – Гарначо, 34, 67, Бруну Фернандеш, 39