3 квітня 2024 18:23

Розпочався продаж квитків на товариський матч Німеччина – Україна

Відучора, 2 квітня, стартував продаж квитків на товариський поєдинок Німеччина — Україна, який відбудеться 3 червня 2024 року на стадіоні «Макс Морлок» у Нюрнберзі (Німеччина) й розпочнеться о 20:45 за місцевим часом (21:45 за Києвом).


Шановні вболівальники, для купівлі необхідно:


— Перейти за посиланням для вибору та купівлі квитків.


— Один уболівальник може купити до шести квитків.


— На квитку друкується ім’я замовника, але паспорти при вході на стадіон не перевіряються. Тим не менш, прохання брати із собою документи на випадок виникнення непередбачуваних ситуацій.


Також, якщо вболівальники планують у день матчу мати безкоштовний проїзд на громадському транспорті, їм необхідно вказувати імена на квитках під час їхнього оформленя та купівлі.


Вартість квитків варіюється в залежності від місця:


— звичайний квиток у фан-сектор — 25 євро;


— квиток зі знижкою за наявності документів за умови купівлі на вході на стадіон (школярі, викладачі, студенти, люди похилого віку та особи з посвідченням інваліда);


— 18 євро;


— дітям до 14 років — 10 євро;


— квиток у фан-сектор з обмеженим виглядом — 18 євро;


— квиток з обмеженим виглядом зі знижкою за наявності документів за умови купівлі на вході на стадіон (школярі, викладачі, студенти, люди похилого віку та особи з посвідченням інваліда) — 12 євро.


За посиланням продаються квитки лише в українські сектори, а саме в 25-а сектор (перший етап продажу), 25-b (другий етап продажу) та в 23 (третій етап продажу). Квитки будуть додаватися в міру продажу сектора.


Просимо зауважити, що для дітей будь-якого віку необхідно мати квиток.


Квитки для людей з інвалідністю продаються на основну трибуну та коштують 10 євро для людей на кріслі колісному включно з одним супроводжуючим. Прохання в разі потреби таких квитків писати запит із підтвердженням про інвалідність на електронну адресу [email protected]


Після купівлі квитка перевіряйте електронну пошту та обов’язково роздруковуйте квиток перед грою для входу на стадіон.