2 квітня 2024 11:57

Першість U-19. "Ворскла" - "Динамо" 0:3: числа та факти

У рамках 22-го туру чемпіонату України серед юнацьких команд київське «Динамо» на виїзді обіграло полавську «Ворсклу» – 3:0. Пропонуємо вам ознайомитися з найцікавішими цифрами та фактами поєдинку.

Юнаки «Динамо» провели 22-й матч проти «Ворскли»: +17=4-1, різниця м’ячів 47-11.

• 6-а велика перемога юнаків «Динамо» над «Ворсклою».

Клуби, яких «Динамо» найчастіше перемагало з великими рахунком в чемпіонатах U19

6 (4+2) Ворскла 03.04.2013 01.04.2024

• Переможна серія динамівців з полтавчанами триває 7 ігор.

140-та перемога «Динамо» при Ігорю Костюку у всіх турнірах: 130-а - в чемпіонатах U19 та 10 – в Юнацькій лізі УЄФА.

• Гостьовий серіал великих перемог динамівців продовжується 3 гри.

• Гольова серія юнаків «Динамо» з 29 липня триває 22 гри – 64 голи.

Найдовші гольові серії «Динамо» в чемпіонатах U19

Ігри Голи Початок Завершення Суперник Рахунок (поле)

71 219 28.10.2015 15.08.2018 Карпати 0:2 (д)

26 62 16.04.2013 26.03.2014 Дніпро 0:2 (г)

25 77 06.11.2021 13.04.2023 Рух 0:0 (д)

22* 64 29.07.2023 …

21 81 22.11.2018 06.10.2019 Ворскла 0:1 (г)

15 44 18.10.2019 17.10.2020 Рух 0:1 (г)

Примітка: *серія триває.

Переможний серіал динамівців в чемпіонаті продовжується 6 ігор.

• 10-й гол з початку чемпіонату забиває Дмитро Кремчанин, який стає автором одного з найшвидших голів юнаків «Динамо» – на 2-й хвилині. Це вже 9-й гол динамівців на 2-й хвилині, а ще два було забито на 1-й.

• 16-й матч Назара Балаби в статусі капітана «Динамо», який за цим показником розділяє 6-7 місце з Ігором Харатіним.

• 20-й матч в складі «Динамо» провели Денис Дикий, Кирило Осипенко та Єгор Сизонюк.

• 32-й раз юнаки «Динамо» перемагають з рахунком 3:0, в тому числі 13-й раз в гостях.