25 березня 2024 17:37

Олександр Караваєв – про роздягальню після матчу з Боснією і Герцеговиною: "Поговорили між собою, що кожен спочатку має розібратися в собі"

Захисник збірної України Олександр Караваєв розповів про розмови всередині команди після перемоги над Боснією та Герцеговиною (2:1) в півфіналі плей-оф відбору Євро-2024.


– Після матчу були кадри з роздягальні. Там особливо таких емоцій, я так розумію, не було якихось. Через рівень гри?


– Я вважаю, що так. Тому що всі розуміють, який великий потенціал у нашої команди, як ми можемо грати. Чесно кажучи, не зіграли на тому рівні, на якому можемо зіграти. Наприклад, та ж гра з Італією, з Англією. Зовсім інші були ігри.

У роздягальні спочатку тренер сказав свої емоції. Він більше подякував за результат гри, що грали до останньої секунди та вирвали перемогу, а вже все залишив на сьогодні, на після гри, щоб розібрати.

І потім він уже вийшов, може, на пресконференцію. Ми залишилися командою та вже між собою поговорили, що і як, що ми повинні кожен спочатку розібратися в собі, розібрати свою гру і вже на наступну гру зовсім по-іншому все сприймати, тому що це реально вже буде остання гра, там не можна робити помилок, – сказав Караваєв.

Україна зіграє в номінально домашньому фіналі плей-оф проти Ісландії завтра, 26 березня, у польському Вроцлаві. Початок – о 21:45.