22 березня 2024 16:39

"Чому не було до мене такої уваги, коли в мою квартиру прилетів "шахед"?". Тренер-втікач пояснив свій вчинок

На минулому тижні Sport.ua повідомляв про тренера Ігора Касьяненка, який впродовж двох років відповідав за фізпідготовку в одеському «Чорноморці». На початку лютого, коли команда «моряків» залишала Туреччину, де проводила тренувальний збір, він не повернувся разом з нею в Україну, подавшись до США.


Цей крок уродженця Луганська викликав неабиякий резонанс у нашій країні, адже вчинок Касьяненка кинув тінь на футбольний клуб, який мав гарантійні зобов’язання перед Міністерством молоді та спорту щодо повернення на Батьківщину усіх членів делегації. На наступний день після публікації сайт ФК «Чорноморець» оприлюднив офіційну заяву, у якій у подробицях розповів про втечу тренера. Пізніше стало відомо, що Ігор Касьяненко працевлаштувався в американському клубі «Дейд Каунті» з Маямі. В ньому він виконує тренерські обов’язки, працюючи з командою футболістів до 23 років.

Sport.ua здійснив спробу поспілкуватись з Касьяненком, однак на інтерв’ю він налаштований не був.

«Не можу нічого коментувати – ані про «Дейд Каунті», ані про те, де я знаходжусь, адже з великою повагою ставлюся до Романа Йосиповича Григорчука. Тож будь-які мої коментарі можуть вплинути на цю дуже хорошу людину. Повторюсь: не буду нічого коментувати – просто не хочу. Я маю на це право. Не хочу далі втягуватись в цю історію і не знаю, кому вона важлива. Не розумію, чим я відрізняюсь від інших футболістів, які виїхали за кордон і не повернулись до України. І чому не було до мене такої уваги, коли в мою квартиру прилетів «шахед» і ніхто про це не написав? Тож вибачайте, що не відповів на ваші питання. Ось такий мій коментар».

Раніше повідомлялося, що український тренер «Чорноморця» не повернувся зі зборів і втік за кордон.


Фото - ФК «Чорноморець»