17 березня 2024 13:11

Екс-форвард "Динамо" сконфузився, виконуючи пенальті в чемпіонаті Іспанії

Напередодні у третьому за силою дивізіоні Іспанії Депортіво на своєму полі сенсаційно втратив очки з одним із аутсайдерів – Сабаделем (1:1). Господарі пропустили під завісу першого тайму і навіть мали шанс завершити поєдинок поразкою, зумівши відігратись лише на останній хвилині зустрічі.

Однак, можна було б не доводити гру до валідольного фіналу, якби на 65-й хвилині Лукас Перес реалізував пенальті. Екс-зірка Карпат підійшов до м'яча, але в момент удару послизнувся і пробив по горобцях.

Ця нічия похитнула беззаперечну перевагу Депортіво на вершині турнірної таблиці: клуб з Ла-Коруньї залишається лідером, але лише на одне очко випереджає Барселону Б і Хімнастік. Нагадаємо, тільки перша сходинка дозволяє напряму вийти у Сегунду.