10 березня 2024 00:01
2

Циганков відзначився асистом, Довбик знову не забив. "Жирона" перемогла "Осасуну" і скоротила відставання від "Реала"

У заключному поєдинку суботи в рамках 28-го туру іспанської Ла Ліги Жирона вдома переграла Осасуну (2:0). Обидва українські легіонери каталонців Довбик та
Циганков вийшли зі старту. Віктору вдалося видзначитися асистом, Артем забив, але з офсайду.

Погода вечором суботи в Каталонії аж ніяк не віщувала, що в поєдинку між Жироною та Осасуною буде багато голів – газон «Монтіліві» рясно заливав дощ.

Однак, на дев’ятій хвилині це не завадило Артему Довбику нарешті забив, але з явного, триметрового положення поза грою.

Натомість Порту на 13 хвилині офсайдної пастки після класного проникаючого пасу від Віктора Циганкова уник і точно пробив повз Серхіо Ерреру.

По перерві, а саме на 64 хвилині, поле покинув Циганков. І сталося це не через бажання Мічела Санчеса, а як з'ясувалося трохи згодом, власне з телевізійної картинки, через ушкодження українця. Яке саме, поки не ясно.

За дев'ять хвилин до фінального свистка відправився відпочивати і Артем Довбик, так і не зумівши перервати свою гнітючу безгольову серію, яка триває з 21 січня.

І вже без українців на полі Жирона свою перевагу подвоїла, завдяки прекрасним індивідуальним діям Савіо.

Жирона – Осасуна 2:0 (1:0)

Гол: Порту, 13, Савіо, 87.

fuck
Не сыграет с Боснией и Герцеговиной? Цыганков получил травму и не доиграл матч Ла Лиги