8 березня 2024 00:09

Ліги Європи: Шедевр Обамеянга допоміг "Марселю" розгромити "Вільярреал", "Фрайбург вирвав перемогу над "Вест Хемом"

У рамках 1/8 фіналу Ліги Європи УЄФА 2023/24 було проведено кілька матчів.

Ліга Європи 2023/24, 1/8 фіналу, перші матчі

Марсель – Вільяреал – 4:0

Голи: Верету, 23, Москера, 28 (автогол), Обамеянг, 42 (пен), 59

Вилучення: А. Морено, 59 (Вільяреал)

Фрайбург – Вест Хем – 1:0

Гол: Вайсгаупт, 81

Марсель після тріумфу над Шахтарем набрав шалену форму, знищивши Вільяреал у рідних стінах. Початок розгрому було покладено на 23-й хвилині зусиллями Верету, а на 28-й автогол Москери подвоїв перевагу провансальців. Ще два голи поклав Обамеянг – з пенальті на 42-й хвилині та шедеврально перекинувши голкіпера на 59-й.

Після цього Олімпік заспокоївся. "Жовта субмарина" не змогла навіть розмочити рахунок, тож фінальний свисток зафіксував перемогу Марселя – 4:2.

Фрайбург вдома приймав Вест Хем. У дуже рівному матчі рахунок було відкрито аж на 81-й хвилині – це свіжий Вайсгаупт вивів німців уперед, відзначившись з передачі Шаллая. Його гол виявився єдиним у зустрічі.