5 березня 2024 12:08

Де Лігт перед "Лаціо": "Баварія" – один із найбільших клубів світу. Вихід до 1/4 фіналу ЛЧ майже обов'язковий"

Маттейс де Лігт висловився перед матчем між «Баварією» та «Лаціо».

Сьогодні команди проведуть матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Перша гра завершилася перемогою римлян із рахунком 1:0.

«Ми проходимо через складний період з огляду на 10-очкове відставання від «Байєра» у чемпіонаті. Тож для нас це дуже важливий матч.

«Баварія» – один із найбільших клубів світу. Тут вихід до чвертьфіналу майже обов'язковий. Повторюся, це дуже важливий матч. Ми матимемо енергію для перемоги. Ми гравці «Баварії», ми працюємо, щоб з кожним днем ставати все кращим і грати все якісніше. Коли ти другий у таблиці, для гравця "Баварії" це не дуже добре. Ми попрацюємо для перемоги у матчі з «Лаціо».

Для мене цей матч дуже важливий. Я пропустив половину сезону через травму, було дуже складно. Гравцеві завжди хочеться бути на полі. Зараз я гаразд. Я у формі, на полі відчуваю впевненість. Сподіваюся допомогти команді якнайкраще», – сказав де Лігт.