4 березня 2024 09:56

Екс-наставник "Динамо" Луческу може очолити хорватський гранд, в його штаб може увійти Вукоєвич

Загребське «Динамо» чекає неспокійний період після чергової невтішної гри на виїзді з «Осієком», де гравці показали недостатньо переконливу гру в останні 15 хвилин, що призвело до нічиєї 1:1.

Після вражаючої перемоги над «Бетісом» у Лізі конференцій та перемоги над «Рієкою» вдома з рахунком 1:0, «Динамо» готується до боротьби з непростим суперником ПАОКом у найближчому матчі.

Після невтішного результату та очевидних проблем всередині команди керівництво загребського «Динамо» всерйоз розглядає можливість звільнити тренера Сергея Якіровича. Ексклюзивна інформація, що просочилася, свідчить про те, що наступним тренером Динамо буде не хто інший, як румунська тренерська легенда Мірча Луческу разом зі своїм помічником, колишнім гравцем Динамо та збірної Хорватії Огненом Вукоєвичем.

Луческу, відомий своїми вражаючими успіхами на лаві донецького «Шахтаря» , а нещодавно в київському «Динамо», досвідчений та поважний тренер, який міг би внести необхідні зміни в гру та атмосферу «Динамо».