3 березня 2024 19:26

"Атлетико" мінімально обіграв "Бетіс"

На Метрополітано в матчі 27-го туру чемпіонату Іспанії Атлетіко приймав Бетіс.

Вже на 8-й хвилині "матрацники" вийшли вперед завдяки автоголу голкіпера гостей Руя Сілви. А за 20 хвилин у господарів з'явилась можливість подвоїти перевагу, але Мората не зміг реалізувати пенальті. Втім, наприкінці тайму форвард таки переграв голкіпера Бетіса, але вже з гри.

Як виявилось, гол Морати став вирішальним. Карвалью відквитав один м'яч, але цього не вистачило, щоб здобути бодай одне очко. Перемога Мадрида — 2:1.

У Атлетіко четверта сходинка і 55 очок в активі. Бетіс — шостий з 42 балами.

Атлетіко — Реал Бетіс 2:1