2 березня 2024 09:30

Журналіст: "Думаю, "Динамо" і надалі буде небездоганне в захисті і достатньо яскраве в атаці"

Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», головний редактор FootballHub, коментатор на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський склав прогноз на матч української Прем’єр-ліги «Динамо» Київ – «Чорноморець».


«Чорноморець» дуже невпевнено зіграв з «Оболонню» у першому турі після поновлення чемпіонату. Постійний пресинг киян створював величезні проблеми для одеситів. Велике щастя для підопічних Григорчука, що вони змогли єдиний свій удар в площину воріт зробити гольовим і врятувати в цьому матчі нічию 1:1.

«Динамо» було куди впевненіше. Цікавий, безкомпромісний і з великою кількістю голів. 4:2 проти «Металіста 1925». Думаю, кияни і надалі будуть небездоганні в захисті і достатньо яскраві в атаці.


Але чи створить «Чорноморець» великі проблеми для «Динамо»? Останні два поєдинки виграли саме одесити. З рахунком 3:2. Але до того були 3:0 на користь «Динамо». Думаю, що цього разу кияни будуть надзвичайно вмотивовані, і не будуть зупинятися навіть, якщо заб’ють. Спробую фору (-1,5) на «Динамо» за 1,97», - висловився Золотогорський.