МЮ програв "Фулхему", "Астон Вілла" обіграла "Ноттінгем Форест", "Крістал Пелас" розгромив "Бернлі"

В рамках 26-го туру АПЛ 2023/24 було проведено кілька матчів.

Чемпіонат Англії 2023/24, 26-й тур

Астон Вілла – Ноттінгем Форест – 4:2

Голи: Воткінс, 4, Дуглас Луїс, 29, 39, Бейлі, 61 – Ніакате, 45+5, Гіббс-Вайт, 48

Крістал Пелас – Бернлі – 3:0

Голи: Річардс, 68, Айю, 72, Матета, 77 (пен)

Вилучення: Брайнхілл, 35 (Бернлі)

Манчестер Юнайтед – Фулхем – 1:2

Голи: Магуайр, 89 – Бессі, 65, Івобі, 90+7

Манчестер Юнайтед обірвав свою успішну серію. Перед виїздом на "Крейвен Коттедж" манкуніанці здобули 4 перемоги поспіль, а їхня безпрограшна серія досягла семи матчів (в рамках чемпіонату – 5). От тільки на тижні зламався Хьойлунд, який забив у шести поєдинках АПЛ поспіль. Без нього "дияволи" одразу ж провалились.

Фулхем тримався на рівних, а на 65-й хвилині Бессі ще й вивів лондонців уперед. Часу на камбек і перемогу було вдосталь, однак підопічні Еріка Тен Хага відігралися лишень на 89-й хвилині зусиллями Магуайра. Та і той рахунок не втримали – на 7-й компенсованій Івобі приніс Фулхему сенсаційну перемогу.

Цим скористалася Астон Вілла, яка наростила відрив від МЮ до восьми очок – а бірмінгемці, між іншим, замикають зону ЛЧ. Команда Унаї Емері вдома влаштувала побиття Ноттінгему, забивши три голи до 39-ї хвилини. Щоправда, "лісники" зуміли відіграти да м'ячі до 48-ї хвилини, однак влучний постріл Бейлі на 61-й поставив гостей на місце. "Віллани" перемогли з рахунком 4:2.

Крістал Пелас у дебютному матчі під керівництвом Олівера Гласнера розгромили Бернлі. "Бордові" залишились у меншості ще на 35-й хвилині – втім, рахунок залишався сухим до середини другого тайму. А потім лондонці вколотили три голи за 9 хвилин. Матч завершився з рахунком 3:0.