23 лютого 2024 22:55

Джерело: "Карпати" шукають гендиректора та розглядають двох топменеджерів клубів УПЛ, які мають амбіції грати в єврокубках

Журналіст Михайло Співаковський у випуску «ТаТоТаке» розповів, що «Карпати» ведуть роботу з запрошення нових менеджерів на керівні посади у структурі клубу.


«Зараз, за моєю інформацією, «Карпати» більше налаштовані селекційно підсилювати не ігровий ростер, а менеджерський. По-перше, звісно, шукають генерального директора. Тут розглядають двох топменеджерів клубів УПЛ, які зараз мають амбіції грати в єврокубках.


Крім того, йдуть консультації щодо запрошення майбутнього спортивного директора. І теж цікавляться певними фахівцями саме клубів УПЛ.


Щодо селекції кадрової, то судячи з того, що я знаю, то ці прізвища, які обговорювалися в клубі, вони за рівнем амбіцій сходяться з амбіціями «Карпат», але не сходяться зі статусом «Карпат». «Карпати» – команда першої ліги в країні, де йде війна. Тому зараз уявити, що ці гравці приїдуть – неможливо. А от влітку все може бути інакше, тому ставка на літнє міжсезоння. Тому, можливо, гравці, які зараз не приїхали, ухвалять інше рішення», – сказав Співаковський.