20 лютого 2024 10:48

"Створював загрозу": огляд англійських ЗМІ на гру Миколенка у матчі "Евертона" в АПЛ

У понеділок, 19 лютого, Евертон завершив гру з Крістал Пелас унічию з рахунком 1:1 в рамках 25-го туру АПЛ.

Віталій Миколенко провів на полі всю гру та отримав від статистичних порталів бал, який трохи вищий за середню командну оцінку.

Британська преса відзначила дії українця в атаці та обороні.

Liverpoolecho – 7/10

Дисципліновано діючи на позиції лівого захисника, він добре тримав форму в обороні, пропонуючи вихід вперед, коли це було можливо.

Liverpoolworld – 6/10

У першому таймі віддав один пристойний навіс у штрафну і загалом був надійним. У другому таймі заблокував хороший удар по воротах.

Goodisonnews – 6/10

Український легіонер створював загрозу, зробивши кілька класних прострілів у штрафний майданчик. На жаль, не зміг забити відмінним ударом у другому таймі, який був добре заблокований захистом Пелас.