17 лютого 2024 19:05

"Борнмут" із Забарним розписав бойову нічию з "Ньюкаслом"

Борнмут в гостях провів матч проти Ньюкасла в рамках чемпіонату Англії. Ілля Забарний знову вийшов в старті, а його команда зіграла внічию та заробила один бал.

У суботу, 17 лютого, Борнмут на виїзді зустрівся з Ньюкасл Юнайтед в матчі 25-го туру АПЛ. Поєдинок закінчився внічию з рахунком 2:2.

Український центрбек Ілля Забарний вийшов у стартовому складі та провів на полі усі 90 хвилин, отримавши жовту картку.

Головні події матчу почали відбуватися вже у другому таймі, в якому і були забити всі голи.

Спочатку нападник Борнмута Домінік Соланке скористався помилкою голкіпера суперника та відкрив рахунок, а вже через кілька хвилин Антоні Гордон з пенальті відновив рівновагу.

Проте Антуан Семеньйо з передачі все того ж Соланке на 69-й хвилині знову вивів «вишень» вперед.

Фінальний рахунок вже у доданий час встановив Метт Рітчі, який забив рятівний гол для господарів.