10 лютого 2024 21:27

Лунін не пропустив від Довбика та Циганкова: "Реал" розтрощив "Жирону" у матчі за лідерство Ла Ліги

Сьогодні, 10 лютого, на «Сантьяго Бернабеу» пройшов матч 24-го туру Прімери Іспанії, в якому Реал з Андрієм Луніним на власній арені зіграв проти Жирони Віктора Циганкова та Артема Довбика. Поєдинок завершився перемогою господарів – 4:0.

Артем Довбик, Віктор Циганков та Андрій Лунін розпочали матч у стартовому складі своїх команд.

Жиронці минулого сезону взяли чотири очки з шести можливих. Але у вересні вершкові навіть у меншості на виїзді оформили розгромні 3:0 у Каталонії.

Реал зі стартового свистка кинувся в атаку та зумів вийти вперед вже на шостій хвилині гри. Результативний удар завдав вінгер господарів поля Вінісіус.

Через півгодини все той же бразилець записав до свого активу асист. Закріпив перевагу господарів поля Беллінгем.

Не пройшло і десяти хвилин, як англієць записав на свій рахунок дубль, а ще через п’ять Родріго запалив на табло непристойні цифри – 4:0.

Відзначимо, що Довбик та Циганкова на 70-й хвилині були замінені головним тренером Мічелом Санчесом.

На 90-й хвилині Хосеу не зумів забити з пенальті.

Фінальний свисток зафіксував розгромний тріумф Реала над Жироною – 4:0.

Ла Ліга, 24-й тур

Реал – Жирона – 4:0

Голи: Вінісіус, 6, Беллінгем, 35, 54, Родріго, 61

Після сьогоднішньої перемоги Реал продовжує лідирувати у Ла Лізі. Також мадридці відірвалися від Жирони на п’ять очок – 56 проти 51.