29 січня 2024 22:44

Русин відзначився дублем у матчі "Сандерленда" U-21 з молодіжною командою "Лідса"

Український нападник Назарій Русин відзначився дублем у виїзному матчі Сандерленда U-21 проти Лідса U-21.

Обидва голи форвард забив після швидких контратак. На 34-й хвилині українець увійшов до штрафного майданчика суперників і пробив у нижній кут. Ще одна контратака вдалася на 40-й хвилині – Назарій обіграв голкіпера та закотив м’яч у напівпорожні ворота. Обидва голи форвард забив після асистів хавбека Кейдена Келлі.

Українець проводить свій третій матч у Прем’єр-лізі 2, молодіжній першості Англії. На рахунку Русина у цьому турнірі – три голи та один асист. Також форвард забив один гол і віддав результативний пас у головній команді Сандерленда у Чемпіоншипі.

Сандерленд U-21 займає 12-те місце у Прем’єр-лізі 2, перемога дозволить команді Русина вийти на п’яту сходинку. Після першого тайму у матчі з Лідсом U-21 Чорні коти виграють із рахунком 3:0.