27 січня 2024 19:39

Стали відомі оцінки Миколенка за матч Кубка Англії, в якому він відзначився автоголом

Завершилася гра 1/16 фіналу Кубка Англії між "Евертоном" та "Лутоном". На останніх хвилинах гості зуміли забити переможний м'яч, таким чином, емоційно вийшовши до наступної стадії турніру. Підсумковий рахунок - 1:2.

Захисник Віталій Миколенко відіграв повний матч за "Евертон". На жаль, на 39-й хвилині українець оформив автогол. Крім цього прикрого випадку, Віталій тричі вибив м'яч під час небезпеки у штрафному, заблокував 1 удар, здійснив 2 відбори, 3 вдалі лонгболи, виграв 7 дуелей з 8-ми, 15 разів втратив м'яч, віддав 36 пасів (78% точних), 2 ключові передачі. Аналітичний портал WhoScored поставив Миколенку 6,4 бали, а Sofascore 6,7.

Це була 22-й матч Миколенка за "Евертон" у цьому сезоні в усіх турнірах.