15 січня 2024 16:19
2

"Зародження нового спортдира "Динамо". Журналіст розповів про роль Ярмоленка у трансфері Брагару

Коментатор Віктор Вацко висловився про перехід півзахисника «Чорноморця» Максима Брагару до київського «Динамо».


«Чому я виділяю для себе перехід Брагару до «Динамо» як знаковий? Я вам поясню. Я вважаю, що цим трансфером відбулося зародження нового спортивного директора «Динамо». До Брагару був серйозний інтерес з боку інших клубів, я насамперед про Україну говорю, те, що знаю точно. Тутважливо розуміти, що в Максима влітку закінчувався контракт з «Чорноморцем» і все, що за нього потрібно було заплатити, це так звана компенсація за підготовку молодого гравця, або як вона називається офіційно «платіж солідарності».


Інтерес до Брагару був, і був пристойним. І «Динамо» не було для Максима пріоритетним варіантом. Так от двоє людей, які були зацікавлені отримати Брагару для своїх клубів, не змовляючись один з одним, у приватних бесідах в різний проміжок часу сказали мені одну й ту саму фразу – Максима Брагару для «Динамо» виборов Ярмоленко.


Андрій Ярмоленко переконав Брагару перейти саме до «Динамо», він виграв для «Динамо» боротьбу на ринку за одного з найталановитіших молодих атакувальних футболістів України прямо зараз. Ще раз повторюю, що це інформація від двох гравців того ж ринку, які вели переговори про трансфер Брагару. Люди зацікавлені, на 100% у темі питання. Вони говорять, що програли боротьбу Андрію Ярмоленку.


«Динамо», в принципі, дуже розумно спрацювало щодо цього трансферу, заплативши наперед і залишивши гравця у «Чорноморці» до літа, тим самим врахувавши інтереси одеського клубу. Для «Динамо» Брагару – це підписання насамперед на перспективу. Зараз, от прямо зараз, я не сказав би, що вінгер критично потрібен «Динамо» на весну. А в перспективі, враховуючи вік того ж Ярмоленка, того ж Караваєва, – це, без жодних сумнівів, дуже багатообіцяюче підписання.


Я, чесно кажучи, не можу пригадати, коли «Динамо» востаннє вигравало конкуренцію за гравця, на якого був великий попит з боку інших клубів. Ярмоленко блискуче проявив уже в трансферній роботі та показав, що може принести «Динамо» у недалекому майбутньому користі вже як спортивний директор», – сказав Вацко.

Такий пафос наче ми праймового Вербіча вибороли у клуба з ЛЧ, а не хлопця що забив 2 мячі за 3 останні сезони в українському аутсайдері.
Сховати
Умник, 100%