10 січня 2024 00:02

"Челсі" з Мудриком поступився "Мідлсбро" у першому поєдинку 1/2 фіналу Кубка ліги

У першому поєдинку 1/2 фіналу Кубка ліги Англії лондонський Челсі на виїзді поступився представнику Чемпіоншипу Мідлсбро (0:1). Український вінгер синіх Михайло Мудрик з'явився на полі на 63-й хвилині гри.

Перший тайм поєдинку на «Ріверсайд», який українець Михайло Мудрик спостерігав з лави для запасних, як і прогнозували англійські журналісти, був відверто блідим.

Челсі майже півгодини повністю контролював перебіг гри, але Мідлсбро вже перший свій удар у площину воріт синіх перевтілив у гол. Стрімку контратаку господарів поля замкнув Хейден Хекні.

Ще в першому таймі підопічні Маурісіо Почеттіно мали кілька нагод рахунок зрівняти, але жодну в гол не трансформували.

Рятувати синіх від чергової ганьби на 63-й хвилині вийшли наш Михайло Мудрик та Армандо Броя. Однак, ні українець, ні албанець своїй команді не допомогли.

Ліверпуль та Фулхем свою першу гру в рамках 1/2 фіналу Кубка футбольної ліги Англії зіграють завтра, 10 січня, на «Енфілді».

Матч-відповідь 1/2 фіналу Кубка Кубка ліги Челсі – Мідлсбро заплановано на 23 січня. Початок гри у Лондоні о 22:00 за київським часом.