29 грудня 2023 00:16

Результативна помилка Зінченка та суперечливий гол. "Арсенал" удома програв "Вест Хему"

28 грудня 2023 року, відбувся матч 19-го туру Англійської Прем'єр-ліги між лондонськими «Арсеналом» та «Вест Гемом». Перемогу у матчі здобули гості з рахунком 2:0.

Відкрив рахунок у матчі Томас Соучек, який скористався помилкою українця Олександра Зінченка та бразильця Габріеля у власному штрафному майданчику. Цей гол викликав багато суперечок серед вболівальників, адже багатьом здалось, що м'яч покинув поле.

На початку другого тайму «молоти» забили вдруге. На 55-й хвилині результативний удар на свій рахунок записав Константинос Мавропанос.

Українець Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі «Арсенала» та відіграв 64 хвилин.

«Арсенал» втратив лідерство в турнірній таблиці АПЛ та тепер відстає від «Ліверпуля» на два очки, посідаючи другу сходинку.