28 грудня 2023 16:19

Президент "Ференцвароша": "Очікувалося, що Ребров рано чи пізно стане тренером збірної України"

Президент «Ференцвароша» Габор Кубатов розповів про зміни на посаді тренера угорського клубу за останні роки.


- Особисто у мене не було складнішого року на посаді президента, ніж нинішній. Відбулося багато змін тренерів, а це завжди складні рішення. Жодне з них не було легким, але потроху мій вибір підтверджувався.

З Черчесовим було помітно, що повітря навколо нього в роздягальні ставало важким. Ми сподівалися, що це зміниться з новими трансферами, але я не думав, що він не буде залучати до гри новачків.

У випадку з Мате ми повинні були врахувати, що нашому клубу завжди потрібен тренер більшого масштабу. Мате був підходящим для нас тренером, ні менше, ні більше. Але я побоювався, що йому не вистачає амбіцій, які приваблюють гравців.

Зі Штегером була невідомість, що він може очолити збірну Австрії, а з Ребровим очікувалося, що він рано чи пізно стане тренером збірної України.

- У підсумку ви вибрали Станковича.

- Він хоче стати тренером «Інтера». Йому є що запропонувати, і ці амбіції змушують його прагнути до перемоги за будь-яку ціну разом із командою. Крім того, Деян хотів перейти до нас. Він сказав: «Пане президенте, дайте мені цю команду».

Невипадково ми домовилися про умови контракту приблизно за десять хвилин. Ми тільки на початку шляху, справжнє обличчя команди проявиться навесні, але, враховуючи всі ознаки, ми не помилилися з рішенням, - сказав Кубатов для Fradi TV.