27 грудня 2023 18:38

Джерело: "Карпати" близькі до підписання лівого захисника з Колумбії

Головний тренер «Карпат» Мирон Маркевич у інтерв’ю клубній прес-службі розповів про трансферні плани «зелено-білих» на поточну зиму. За його словами, львів’яни мають намір підписати кількох новачків, а один з них вже навіть придбав квиток до України.


«Нам би дуже хотілося підписати хоча б трьох футболістів, щоб закрити проблемні місця. Зараз ведуться перемовини з потенційними новачками. Один гравець має невдовзі приїхати, він вже придбав квитки. Це лівий захисник з Колумбії. «Карпати» виступають у першій лізі, тож це породжує сумніви у процесі переговорів – чи варто їхати до нас. Основна робота проводитиметься вже по ходу другого кола, оскільки влітку ми хочемо ще трьох-чотирьох новачків підписати», – сказав Маркевич.

Як стало відомо «СПОРТИВЦІ», розповідаючи про можливого новобранця з Колумбії, Мирон Богданович мав на увазі оборонця «Енвіґадо» Єферсона Родалеґу, інтерес до якого «Карпатам» приписували ще в листопаді. Цей футболіст справді перебуває за крок до переходу до львівської команди.