6 грудня 2023 23:49

Забарний та Ярмолюк зіграли у матчах АПЛ: "Борнмут" обіграв "Крістал Пелас", "Брентфорд" поступився "Брайтону"

Відбулися матчі АПЛ за участю українських гравців. Захисник «Борнмута» Ілля Забарний знову провів усю гру, а його команда обіграла «Крістал Пелас» з рахунком 2:0.

«Борнмут» поступово відривається від зони вильоту, випереджаючи «Евертон» на 9 очок.

А ось «Брентфорд» Єгора Ярмолюка поступився «Брайтону» 1:2. Український півзахисник провів на полі перший тайм та був замінений у перерві.

«Ліверпуль» після драми у минулому матчі з двома голами за дві хвилини обіграв аутсайдера «Шеффілд Юнайтед» 2:0 та залишається у топ-2 чемпіонату.

Чемпіонат Англії. 15-й тур

Кристал Пелас – Борнмут 0:2
Голи:
Сенесі, 25, Мур, 90

Брайтон – Брентфорд 2:1
Голи: Гросс, 31, Хіншелвуд, 52 - Мбуемо, 27 (з пен)

Фулхем – Ноттінгем Форест 5:0
Голи: Івобі, 38, 74, Хіменес, 34, 54, Карні, 86

Шефілд Юнайтед – Ліверпуль 0:2
Голи: ван Дейк, 37, Собослаї, 90+5

Шеффілд: Фодерінгем, Ахмедходжич, Робінсон, Трасті (Лоу, 88), Богл, Соуза, Хамер, Брукс (Флек, 74), Макаті, Арчер, Осула (Траоре, 75)

Ліверпуль: Келлехер, Александер-Арнольд, Конате, ван Дейк, Гомес, Ендо, Собослаї, Макаллістер (Джонс, 59), Салах (Еліотт, 67), Діас (Нуньєс, 67), Гакпо (Гравенбах, 86)