1 грудня 2023 18:37

Колишній півзахисник "Динамо" назвав суму першої стипендії у київському клубі: гравець міг опинитися у "Шахтарі"

Екс-хавбек Динамо Павло Оріховський зізнався, що першу стипендію у столичному клубі отримав невелику, хоча й витратив її на користь – на різні смаколики.


Вихованець Динамо, а нині хавбек ковалевського Колосу Павло Оріховський розповів про свої перші кроки у футболі. Як згадує Павло, все в нього починалося, як і більшість – із двору.

«Спочатку грав у дворі, просто було бажання бути із м'ячем. Потім із дев'яти чи десяти років почав ходити на тренування до школи Спартак у Житомирі. Збиралися там на стадіоні. Не можу сказати, що там були закладені якісь мої якості, більше, як забава, хоч на турніри теж їздили».

Свого часу Орєхівський потрапив у команду BRW-BIK з Володимира на Волині, хоча міг опинитися і в більш статусному клубі.

«Мене помітили селекціонери Шахтаря та запросили на перегляд. До команди я не потрапив, проте представники «гірників» підтримували зв'язок із Віктором Олександровичем Мунтяном, який тренував BRW-BIK. Вони запропонували йому подивитися мене».

Зрештою півзахисник згодом побував у гранді українського футболу, але в Динамо.

«Ми з BRW-BIK добре виступили у ДЮФЛУ і вийшли у фінальну частину, після чого мене селекціонери запросили до Динамо, а Василя Штандера до Шахтаря. Ми з батьками приїхали до Києва, всі подивилися, нам, звісно, сподобалося. Це був зовсім інший рівень у всіх аспектах. Я залишився у Динамо».

Насамкінець Орыховський розповів, якою була його перша стипендія у київському клубі:

«Якщо я не помиляюся, перша стипендія була 86 чи 87 гривень. Витратив на якісь смаколики. Тоді мені було 14 чи 15 років», – сказав Оріховський в інтерв'ю «Українському футболу».