28 листопада 2023 12:42

"Може їх в основу?" Журналіст назвав гравців "Динамо" та "Дніпра-1" на проблемну позицію в збірній України

Ігор Циганик у ефірі своєї авторської програми Циганик LIVE назвав двох кандидатів, на заміну Тараса Степаненка у збірній України.


"Ми середину поля програли мальтійцям у другому матчі. Та й в першому там були проблеми. Ми макадонцям програли середину поля. Взагалі, якщо чесно, то головна проблема збірної України це якраз програш середини поля. У нас Степаненко, у своєму віці (34 роки) залишається найкращим футболістом цієї ланки і це є певна проблема. Крім нього, ніхто не відбирає. Він на колінах відбирає, але відбирає. У нього є рівень і нижче нього він не опускається.


А хто замість нього? Бражко. Він дуже здорово виглядає в Динамо. Матч проти Руха дуже здорово відіграв. Він хороший футболіст, який так само грає серед лідерів у чемпіонаті України другий сезон поспіль. Чому ми на нього не дивимося? Рубчинський. Півтора року людина взагалі грає без змін, без зривів. Обидва у молодожці. Так може їх потрібно висувати в основну команду? Судаков і Мудрик по факту теж ще можуть грати у молодіжці. Не треба боятися, мені здається, потрібно розширювати цей список футболістів, перебрати".