7 листопада 2023 09:05

Невдала серія "Динамо" та інше: 13-й тур VBET ліги мовою чисел та фактів

13-й тур VBET Ліги мовою чисел та фактів:

• Динамо зазнало 100-ї поразки в УПЛ, в тому числі 38-ї на своєму полі.

• Динамо, зазнавши 2-ї поспіль домашньої поразки, повторило клубний антирекорд у Чемпіонатах України.

• Гольова серія Шахтаря в УПЛ продовжується 40 ігор – 90 голів, а в гостях – 26 ігор: 41 гол.

• 2-а вольова перемога Металіста 1925 над Чорноморцем.

• Завершилася переможна серія Полісся в Чемпіонаті, яка тривала 3 гри.

• Полісся на своєму полі 1-й раз зіграло внічию в УПЛ (у 6-й грі).

• 1-а УПЛ гостьова нічия Оболоні (у 7-й грі).

• Безвиграшна домашня серія Динамо в матчах з Шахтарем триває впродовж 7-ми матчів УПЛ: 3 нічиї та 4 поразки.
  • Завершилася домашня серія ЛНЗ без пропусків голів, яка тривала в Чемпіонаті 259 хвилин.

• Рух перервав дві свої затяжні безгольові серіали в Чемпіонаті: загальний, який тривав 185 хвилин та домашній – 275 хвилин.

• Безвиграшна домашня клубна рекордна серія Руху триває в УПЛ 7 ігор: 6 нічиїх та поразка.

• Перервалася безвиграшна серія Металіста 1925 в УПЛ, яка тривала 5 матчів: 2 нічиї та 3 поразки.

• Завершилася переможна серія Зорі над Вересом, яка тривала в Чемпіонатах 4 гри.

• 1-а УПЛ нічия в матчах Зорі та Вереса (у 10-й грі).

• Безгольова серія Минаю в УПЛ триває 501 хвилину, Олександрії – 403 хвилини.

• Загальна безвиграшна серія Олександрії триває в УПЛ 11 ігор: 4 нічиї та 7 поразок, а в гостях – 9 ігор: 5 нічиїх та 4 поразки.

• 60-й матч Металіста 1925 в УПЛ: +16=18-26 м’ячі 51-83.

• Андрій Борячук стає автором 50-го гола Металіста 1925 в УПЛ.

• 50-й гостьовий гол Колоса в Чемпіонатах – після удару Вадима Мілька.

• 50-й домашній пропущений гол Руха – після удару Ігоря Краснопіра.

• 15-й гол в УПЛ забиває Олександр Зубков (Шахтар), 5-й – Сергій Шестаков (ЛНЗ), Андрій Штогрін (Чорноморець), Ілля Квасниця (Рух), 1-й – Арі Моура (Металіст 1925, у 8-й грі), Олександр Яцик (Зоря, у 9-й).

• 100-й матч в УПЛ провів Олег Ільїн (Колос), 50-й – Олег Вишневський (Минай), Михайло Шестаков (Верес), 1-й – Матвій Пономаренко (Динамо), Іван Демиденко (Минай), Ярослав Базаєв (Олександрія).

• У 4-му для себе клубі УПЛ дебютує Артем Кичак (Оболонь), який раніше виступав за Динамо, Волинь та Олімпік.

• 690-й матч Мірчі Луческу біля керма українських клубів у всіх турнірах: +458=110-122 різниця м’ячів 1417-570.

• 60-й домашній матч Динамо при Мірчі Луческу у всіх турнірах: +30=13-17 різниця м’ячів 95-51.

• 200-й матч в УПЛ Романа Григорчука: 161-й – в статусі тренера та 39 – гравця.

• 30-й тренерський матч Руслана Ротаня в УПЛ: +5=15-10 м’ячі 26-38.

• Колос при Ярославу Вишняку пропустив 50-й гол в УПЛ.

• Підопічні Олега Дулуба з різних клубів пропустили 50-й домашній гол в Чемпіонатах.

• 4-й з 5-ти реалізований пенальті в УПЛ у виконанні Вадима Мілька (Колос).

• 7-й з 9-ти в УПЛ реалізований пенальті у ворота Германа Пенькова (ЛНЗ).

• 3-й з 4-х нереалізований пенальті в УПЛ у виконанні Руслана Степанюка (Ворскла).

• 7-й з 41-го нереалізований пенальті в УПЛ у ворота Олександра Бандури (Минай).

• 5-а в Чемпіонатах червона картка для Олександра Скляра (Ворскла), 1-а – Самсона Ієде (Чорноморець, у 12-й грі).

• Асистент арбітра Олександр Павлінов (Одеса) провів 100-й матч в УПЛ.

• 1-й раз в УПЛ гравці Полісся обійшлися без жовтих карток.

• Найбільш коректні команди Чемпіонату: Кривбас (24 жовті картки + 2 червоні) та Олександрія (28 жовтих) – по 28 очок, найбільш недисциплінована: Верес (36+3) – 42 очка.

• Найпопулярніший рахунок нинішнього чемпіонату – 1:0 (у 18-ти матчах).