2 листопада 2023 22:03

Гол та асист Кочергіна в овертаймі допомогли "Ракуву" обіграти ЛКС у 1/16 фіналу Кубка Польщі

Український півзахисник Ракува Владислав Кочергін відзначився забитим голом та результативною передачею у матчі 1/16 фіналу Кубка Польщі проти ЛКС Лодзь – 2:0.

Основний час кубкової зустрічі завершився внічию – 0:0. На початку другого екстра-тайму Кочергін вивів Ракув уперед. На 117-й хвилині українець отримав жовту картку, а через три хвилини асистував Бене Ледерману.

Цього сезону Кочергін зіграв у 24 матчах за Ракув у всіх турнірах. В активі українця 6 голів та 3 результативні передачі.

Ракув посідає четверте місце у чемпіонаті Польщі. Наступний матч команда Кочергіна проведе 5 листопада проти Заглембе.