1 листопада 2023 18:41

Малиновський асистом допоміг "Дженоа" перемогти в матчі Кубка Італії

Сьогодні, 1 листопада, Дженоа на домашньому стадіоні «Стадіо Луїджі Ферраріс» у матчі 1/16 фіналу Кубка Італії зустрічалася з Реджаною, яка виступає у Серії Б. Гра завершилася перемогою господарів з рахунком 2:1.

Перша половина гри пройшла під диктовку гостей. Реджана частіше пробивала по воротам та більше ігрового часу контролювала м’яч, ніж Дженоа.

Перевагу у статистиці на 37-й хвилині у забиті голи перетворив Варела Джаманджа.

Другу половину гри Дженоа почала активніше та стрімко пішла в атаку. Старання «грифонів» на 53-й хвилині ударом головою у гол Хапс.

Основний час гри завершився у нічию, 1:1.

На 90+7 хвилині у гру вступив Руслан Малиновський, а вже через дві хвилини віддав результативну передачу.

На 111-й хвилині Реджана забила, але арбітр відмінив гол через офсайд.

Фінальний свисток зафіксував перемогу команди Малиновського.

У наступному матчі у рамках чемпіонату Італії Дженоа на виїзді зіграє з Кальярі 5 листопада. Початок матчі заплановано на 16:00.