28 жовтня 2023 19:33

Почеттіно після 0:2 з "Брентфордом": "Винимо себе в тому, що не були наполегливими та холоднокровними перед воротами"

Головний тренер "Челсі" Маурісіо Почеттіно прокоментував домашню поразку від "Брентфорда" (0:2) у матчі 12-го туру АПЛ.

«Аналіз очевидний – у першому таймі ми мали забивати, але не забили. Все просто. Коли ти домінуєш і створюєш моменти, то маєш забивати.

Якщо не забиваєш, мусиш звинувачувати себе. Тому ми звинувачуємо себе в тому, що не були наполегливими та холоднокровними перед воротами. Іноді потрібно і трохи фарту – якщо щастить, це змінює гру у другому таймі.

Ми продовжили вірити у свої сили, але у другому таймі не можна пропускати такі голи. Це наша помилка і саме тому ми програли матч», - сказав Почеттіно на післяматчевій прес-конференції.

Сьогодні "Челсі" програв уперше з 24 вересня. Михайло Мудрик не взяв участь у матчі через м'язову травму.