21 жовтня 2023 08:31

Ігор ЦИГАНИК: "Вважаю, що персона Ярмоленка надзвичайно важлива зараз для "Динамо". Шкода, що Андрій вилетів на довгий термін"

Відомий український журналіст та коментатор на каналі «2+2», ексведучий програми «ПРОФУТБОЛ» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Циганик зробив прогноз на матч української Прем’єр-ліги «Динамо» Київ – «Дніпро-1».


- Важкий матч для прогнозування. Чому? Я би віддавав перевагу «Динамо» Київ у цьому протистоянні, адже вони значно краще розпочали чемпіонат. Але провал від «Полісся» (2:3), втома збірників, відсутність травмованого Андрія Ярмоленка – дуже забагато проблем для «Біло-синіх».


Взагалі вважаю, що персона Андрія Ярмоленка надзвичайно важлива зараз для «Динамо» Київ. Це справжній лідер команди, який може повести за собою партнерів, може взяти на себе відповідальність, виконати момент, може дати різницю в грі. Шкода, що Андрій вилетів на довгий термін.


Що стосується «Дніпра-1», то помітно, що команда «оживає» – це дуже добре. Прихід Юрія Максимова дав позитивні результати, вони вже мають три перемоги поспіль в чемпіонаті без пропущених м’ячів, що особливо приємно, враховуючи попередні проблеми в захисті.

Гадаю, що нас очікує дуже і дуже складний, непередбачуваний поєдинок. Тут я також не наважусь комусь віддати явну перевагу, але очікую на обмін голами, ризикну припустити, що гра завершиться мировою.