15 жовтня 2023 18:36

Гармаш не зміг виграти трофей: "Осієк" з екс-динамівцем провалився у матчі з клубом нижчого дивізіону

У суботу, 14 жовтня, Осієк провів матч проти команди Першої ліги Хорватії (другий за силою дивізіон) Вуковара 1911 в рамках 10-го Меморіалу Благого Задара. Поєдинок закінчився поразкою клубу Дениса Гармаша із рахунком 0:2.

Таким чином, український півзахисник втратив шанс виграти свій перший трофей після переходу до чемпіонату Хорватії.

Денис залишився у цій грі на лаві для запасних, проте вийшов на поле вже на 66-й хвилині і навіть міг забити гол.

«Шанси у нашому складі мали Ловріч, а також Гармаш і Югович в одному і тому ж моменті, коли гравці Вуковару вибили м'яч з лінії воріт», – йдеться у повідомленні клубної пресслужби.

Окрім Гармаша, в цьому матчі зіграв Олександр Драмбаєв, який вийшов в стартовому складі та був замінений на 66-й хвилині.

10-й Меморіал Благого Задара.

Вуковар 1911 – Осієк – 2:0

Голи: Торлесс Кноль (9'), Зінедін Мустеданагич (28')

Зазначимо, що нещодавно у Осієка сталася зміна головного тренера і цей матч був першим для Зорана Жекіча на цій посаді.

Гармаш перейшов до хорватського клубу влітку цього року із Динамо, підписавши контракт до 30 червня 2024-го.

В нинішньому сезоні Денис зіграв вже чотири матчі за Осієк, заробивши в них одну жовту картку.

Драмбаєв виступає за хорватську команду на правах оренди із Шахтаря.

В нинішньому сезоні Олександр провів 12 матчів в усіх турнірах.

Наразі клуб українців йде на п'ятому місці у вищій лізі Хорватії, маючи 15 очок після 10 поєдинків.