15 жовтня 2023 08:58

"Ель-Пасо" Костишина пробився в плей-офф USL: команда українця наближається до трофею

26-річний українець Денис Костишин може радіти тому, що його команді вдалося досягти головної мети, а саме виходу до наступного раунду чемпіонату США.

Ель-Пасо Локомотив українського півзахисника Дениса Костишина зіграє у плей-офф Об'єднаної футбольної ліги (USL).

Це стало можливим завдяки сьогоднішній перемозі команди над Окленд Рутс з рахунком 2:1 та підсумковому сьомому місцю в турнірній таблиці чемпіонату, де команда українця набрала 47 очок.

Сам Костишин провів весь поєдинок у запасі. Загалом же в його активі чотири голи та три результативні передачі у цьому сезоні в 33 матчах (2 270 хвилин).

У чвертьфіналі Західної конференції Ель-Пасо зустрінеться з Орандж Каунті, який зайняв друге місце. Гра відбудеться 22 жовтня.