12 жовтня 2023 21:05

Петраков програв головному аутсайдеру групи: збірна Вірменії поступилася Латвії у кваліфікації Євро-2024

Сьогодні, 12 жовтня, стартував 7-й раунд відбіркового турніру на чемпіонат Європи з футболу 2024 року.

У першому матчі ігрового дня збірна Латвії на своєму полі перемогла Вірменію з рахунком 2:0.

Під кінець першого тайму господарям вдалося вийти вперед зусиллями півзахисника Яніса Ікауньєкса, а закріпили свою перевагу латвійці на 68-й хвилині завдяки результативній дії Деніелса Балодіса. Другий м'яч підопічні українського наставника Олександра Петракова пропустили в меншості.

Латвія здобула першу перемогу у відборі на Євро-2024, до цього поєдинку вони очок взагалі не набирали. Вірменія цією поразкою погіршила свої шанси на вихід з групи.

Ще одне протистояння групи D відбудеться сьогодні, 12 жовтня, Хорватія прийматиме Туреччину, початок о 21:45.