9 жовтня 2023 15:24

У Кунде незначне розтягнення зв'язок коліна. Захисник "Барси" майже напевно пропустить класико

У Жюля Кунде виявлено розтягнення зв'язок коліна.

Захисника «Барселони» було замінено в 1-му таймі матчу з «Гранадою» (2:2). Француз отримав пошкодження після зіткнення з Гаві – півзахисник впав на ногу Кунде, намагаючись у своєму штрафному завадити хавбеку «Гранади» Мюрто Узуні завдати удару по воротах. Кунде зміг продовжити гру, але попросив про заміну через кілька хвилин.

За результатами обстеження у Кунді виявлено розтягнення внутрішньої бічної зв'язки лівого коліна. Зазначається, що пошкодження виявилося незначним. Точних термінів відновлення захисника не уточнюються, однак, як передає Mundo Deportivo, Кунде практично напевно пропустить матч проти "Реала" 28 жовтня. На жовтневі матчі збірної Франції замість нього викликаний захисник «Челсі» Аксель Дісасі.

Також повідомляється, що Ламін Ямаль був замінений у матчі з «Гранадою» через дискомфорт. у животі. Зазначається, що 16-річний півзахисник пропустить трохи більше 10 днів.