7 жовтня 2023 20:01

Скотт Мактоміней: "Іноді нам здається, що МЮ перебуває у бульбашці, а люди ззовні говорять лише негативні речі"

Півзахисник «Манчестер Юнайтед» Скотт Мактоміней прокоментував перемогу над «Брентфордом» (2:1) в матчі восьмого туру АПЛ, в якому він забив на 93-й та 97-й хвилинах, вийшовши на заміну на 87-й.

«Це може стати одним з моїх найулюбленіших моментів на футбольному полі. Два голи, коли ми програвали, були неймовірними, але я просто щасливий, що можу зробити свій внесок і показати людям, що я можу це зробити.

Важливість сьогоднішньої перемоги величезна. Усі знають, що зараз ми переживаємо важкий період, але в нашій групі є бійці, які хочуть продовжувати йти до кінця. Кожен на цьому полі міг забити два голи. Дуже задоволений. Сподіваюся, ми зможемо розвинути це.

Іноді нам здається, що ми перебуваємо у власній бульбашці, а люди ззовні говорять лише негативні речі, але ми просто повинні це заблокувати та бути кращими після паузи на матчі збірних», - сказав Мактоміней в коментарі PLP.