2 жовтня 2023 19:01

Гол Лєднєва приніс "Дніпру-1" перемогу над "Металістом 1925"

Матч тих, хто пережив психологічні потрясіння останнім часом. "Дніпро-1" допустив неймовірне падіння з позиції віцечемпіона України до ганьби єврокубків, змінив тренера й оновив менеджерський склад. А "Металіст 1925" перебував на межі фінансової кризи, але зрештою дочекався приходу нового інвестора.


Ось це лейтмотив сьогоднішнього протистояння, а не географічна складова. Харків проти Дніпра в українському футболі – це гаряче дербі, однак нинішні часи не сприяють розгортанню полум'я. Тому контекст такий, який є… А на полі – боротьби.


"Дніпро-1" більше володів м'ячем, але створив менше гольових моментів у першому таймі. Можна пригадати удар Рубчинського, який змусив Мозіля робити сейв. В іншому – тільки напівмоменти, такі як у Когута та Сватка. Цим гравцям не вистачило влучності.


"Металіст 1925" грав від суперника – і цей суперник давав шанси За перших 45 хвилин – аж два. Спершу Дмитренко обікрав Адам'юка й викотив під удар Борячуку, але той пробив точно туди, де був голкіпер. А потім Андрієві асистував Арі, але з вільної зони нападник поцілив у стійку. Ох, як прикро для харків'ян.


Другий тайм розпочався в тому ж ключі, але різниця у деталях. Якщо Сваток своїм дальнім ударом не влучив, а Рубчинський пробив у воротаря, то Лєднєв виконав шедевр метрів з 35-ти – просто неймовірний гол. Трохи пізніше зі стандарту не забив Сваток, відправивши м'яча повз дальню стійку. "Дніпро-1" міг закрити гру ще на початку першого тайму.


Але не закрив, тому у "Металіста 1925" був шанс повернутися. Проблема в тому, що Борячук, як і до перерви, хибив. Потім цю ж хвилю "підхопили" Бека та Сидоров. М'яч не йшов у ворота, та ще й Феміда була проти, коли арбітри не призначили пенальті за влучання м'яча в руку Гуцуляку. Харків'яни заслужили, але не досягли.


Наприкінці від "Металіста 1925" був тиск, але сьогоднішній матч не фонтанував великою кількістю моментів. Тож харків'яни чудово розуміли, що своє щастя проґавили раніше. "Дніпро-1" міг збільшувати перевагу завдяки удару Пасіча, але й 1:0 Максимова задовольнив.


Це ще не вихід кризи, але вже проблиски. Домінантної гри немає, однак є результат. Це дає надію дніпрянам. А ось "Металісту 1925" потрібно щось робити з не реалізацією…


Дніпро. Стадіон "Дніпро-Арена"


Арбітр в полі: Роман Блавацький (Львів)


Ассистенти: Євген Данильченко (Луганськ), Дмитро Оганесян (Луганськ)


СК "Дніпро-1" - "Металіст 1925" 1:0


Гол: Богдан Лєднєв 56


СК "Дніпро-1": Євгени Волинець, Володимир Адамюк, Едуард Сарапій, Олександр Піхальонок, Олексій Гуцуляк, Богдан Лєднєв (Євген Пасіч 74), Валентин Рубчинський, Ігор Когут (Еміліано Пуріта 27), Олександр Каплієнко (Сергій Горбунов 73), Василь Кравець (Олег Горін 80), Олександр Сваток


"Металіст 1925": Олег Мозіль, Бека Вачіберадзе, Арі Моура (Андрій Ременюк 75), Андрій Борячук, Ігор Курило, Вадим Червак, Владислав Дмитренко (Дмитро Юсов 65), Артем Габелок, Максим Жичиков, Микита Безуглий, Андрій Чирук (Олексій Сидоров 65)


Попередження: Ігор Когут 25, Євген Волинець 82 - Андрій Борячук 63, Микита Безуглий 64, Ігор Курило 90+6