2 жовтня 2023 14:35
1

Щасливі, що його підписали. Гравця "Динамо" нахвалюють за кордоном

Нідерландець Джастін Лонвейк, який перебуває в оренді в Андерлехті, зумів справити на себе яскраве враження. 23-річний півзахисник боявся залишатися в Україні через постійні обстріли, тому й опинився у бельгійській Лізі Жупіле. На початку сезону гравець Динамо отримав травму і вибув на певний період. Проте, зараз футболіст уже відновився і починає набирати форму. Це не міг відзначити і головний тренер Андерлехта Браян Рімер на своїй пресконференції:


- Я радий, що Лонвейк повернувся. Він сильно відрізняється від Амузу, Азара, Дреєра і Фліпса. Лонвейк був дуже незадоволений своєю травмою, яку отримав у дуже невдалий час – тоді наша команда якраз починала формуватися. В Андерлехт прийшли багато нових футболістів, і він не зміг поборотися за своє місце. Йому довелося довго чекати, але тепер він в обоймі. Це позитивна новина. Лонвейк – дуже цінний гравець. Він може багато чого принести команді своєю якістю. Лонвейк завжди націлений на ворота суперника і дуже добре вміє проникати у штрафний майданчик. При цьому Джастін – універсальний. Він може грати як на флангах, як нападником, так і в центральній зоні.

Нагадаємо, Динамо придбало Лонвейка з Віборга за 1,5 мільйона євро. За український колектив півзахисник відіграв 18 матчів, у яких відзначився голом і асистом.
Головне щоб вони його не тілтки нахвалювали , а і викупили тоді ( бажано за більші гроші чим ДК купилм ) , бо скільки вже таких васильків грає по орендах, а вигоди 0.