1 жовтня 2023 16:47

Шаран проігнорував післяматчеву прес-конференцію. Наставник "Минаю" обмежився флеш-коментарем

Головний тренер Миная Володимир Шаран дуже болюче сприйняв поразку в 9-му турі УПЛ проти Оболоні.


Журналіст Ігор Семйон у себе в Telegram-каналі повідомив, що Шаран так і не прийшов на прес-конференцію після гри з Оболонню. "В клубі дуже болісно сприйняли невдачу у цій грі. Настрій гнітючий".


Проте, наставник дав свою оцінку грі підопічних у флеш-коментарі. "Дуже важко психологічно, коли команда не виграє у 8 матчах. Видно було, що в першому таймі хлопці нервували. Я був незадоволений їхніми діями. Хоча ми створили декілька нагод, якби реалізували їх, забили б першими.


Перед другим таймом ми поговорили в роздягальні, і побачили Минай, який ми хочемо бачити. Ми не програли боротьбу. Якби ми забили першими, я думаю, що ми б перемогли. У Корабліна був дуже хороший момент, щоб відкрити рахунок.


Я хлопцям у роздягальні сказав, що ми знову пропустили необов’язковий гол. Передача йшла невідомо кому. Тарануха на неї не встигав. Так вийшло, що Бандура відбив точно на голову. Ми вже потім грали в силовий футбол. У нас не було іншого виходу, ми перебудувались на 4-4-2, хотіли відігратись. На жаль, не вдалося, хоч нагоди були чудові", – цитує Шарана УПЛ ТБ.