24 вересня 2023 19:09

Кочергін своїм голом допоміг "Ракуву" вийти переможцем у перестрілці в Екстраклясі: команди на двох забили вісім голів

Український півзахисник Ракува Владислав Кочергін допоміг чинному чемпіону Польщі зламати спротив Руху з Хожува у поєдинку дев'ятого туру Екстракляси.

Ракув здобув перемогу над Рухом з рахунком 5:3. Кочергін записав до свого активу п'ятий гол команди з Ченстохови у цьому поєдинку.

На 87-й хвилині Кочергін увірвався до штрафного та уникнувши офсайду поклав на газон захисника та голкіпера команди суперника, поховавши інтригу у протистоянні Ракува та Руху.

Кандидат до національної збірної України вийшов на заміну на 79-й хвилині матчу.

Екстракляса. 9 тур

Рух – Ракув 3:5

Голи: Вуйтович, 7, Подставскі, 71, Щепан, 80 (з пенальті) – Драхаль, 20, 28, 42, Плавшич, 68, Кочергін, 87