22 вересня 2023 19:43

Австралійський генерал: "Залужний – це людина-оркестр і найефективніший генерал сучасності"

Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний — це найефективніший генерал сучасності. Таку думку висловив австралійський генерал-майор Мік Раян в інтерв'ю LIGA.net.


"Залужний – це людина-оркестр, і, здається, він впорався із мультизадачністю з доволі гарним результатом, з гумором, ефективно та успішно", — сказав австралійський генерал-майор.


За словами Раяна, навряд чи у сучасну епоху існували настільки успішні воєначальники.

"Я не думаю, що у нас в сучасну епоху існував настільки ж успішний воєначальник, перед яким би стояли такі самі виклики", — пояснив він.


Раніше Залужний заявив начальнику штабу Збройних сил Франції, що російські сили переважають українські у кількості військових, артилерії, авіації та снарядів, проте Сили оборони все одно просуваються вперед.


США бачать успіхи України у контрнаступі та хочуть переконатися, що ЗСУ мають все необхідне, заявив держсекретар США Блінкен під час недавнього візиту до Києва.


15 серпня відбулася зустріч у розширеному форматі між представниками вищого військового командування України та представниками США і Великої Британії.