21 вересня 2023 18:11

Вітер заважає гравцям ПСЖ тренуватися

З новою ультрасучасною тренувальною базою «ПСЖ» виникла низка проблем, одну з яких усунути не так просто навіть клубу з величезними фінансовими ресурсами. Навчально-тренувальний центр у Пауссі схильний до сильних вітрів, що серйозно заважає футболістам займатися, повідомляє L’Equipe.


Сучасну базу клуб відкрив у той же день, коли представляв нового головного тренера, трохи більше двох місяців тому. Спочатку вона була представлена як втілення комфорту та нових технологій, але пізніше стало відомо про цілу низку недоліків. Так, частина меблів була визнана неякісною, деякі системи працювали зі збоями, а найбільш дратівливим недоліком став вітер.


Виявилося, що на тренувальних полях дуже вітряно, і це серйозно заважає заняттям. При цьому найбільше постраждала саме професійна команда, оскільки її майданчик та приміщення для гравців розташовані у найвищій точці кампусу «ПСЖ». Часом вітер дме настільки сильно, що співробітники, які там працюють, зізнаються: на деяких ділянках бази важко рухатися вперед, якщо повернутися обличчям до вітру.

Кілька місяців тому під час візиту на базу президент клубу Нассер Аль-Хелаїфі вже наголосив на наявності цієї проблеми. Він також висловив жаль з приводу того, що на базі дуже галасливо через автомагістраль, що проходить неподалік.