19 вересня 2023 13:54
1

Друга дівчина звинуватила гравців системи "Реала" у поширенні секс-відео. За її словами, вони знали, що її подруга – неповнолітня

У кримінальній справі вихованців "Реала" з'явилася друга жертва.


Раніше стало відомо, що 4 гравці системи мадридського клубу заарештовані за підозрою у поширенні відео сексуального характеру за участю неповнолітньої дівчини.


Згідно з версією звинувачення, сексуальні стосунки постраждалої з одним із футболістів були за взаємною згодою, але вона не давала дозволу на запис і тим більше на розповсюдження відео.


Як повідомило джерело у Верховному суді Канарських островів, у цій справі з'явилася друга передбачувана жертва – 18-річна дівчина. Спочатку вона планувала виступити в ролі свідка за першим обвинуваченням, але потім дізналася, що вона теж потрапила на інтимне відео, яке було поширене обвинуваченими.

За версією позивача, дівчата посварилися із двома футболістами, вимагаючи, щоб вони видалили відео. Друга заявниця зазначила, що не давала згоди на зйомку відео і запевняє, що гравці знали, що її подруга була неповнолітньою.


У своєму першому рішенні суд ухвалив, що необхідно вивчити дані з мобільних телефонів, вилучених Громадянською гвардією у обвинувачених. Паралельно суддя хоче заслухати свідчення постраждалих дівчат.


Далі обвинувачених буде викликано для надання свідчень у справі про злочини проти недоторканності приватного життя.

"істиць"? - переклад українською на цьому сайті - це повний "істиць"!