14 вересня 2023 10:18
1

"Ярмоленко ще три дні підходив до мене і питав: "Точно змінюєш номер?". Кабаєв - про рішення віддати "сімку"

Півзахисник «Динамо» Владислав Кабаєв розповів про зміну номера.


– Ви віддали свій номер Ярмоленку. Фанати навіть дякували вам в інстаграмі за цей жест. Чому вирішили це зробити?


– Спочатку писали: «Віддай цей номер, ти його не гідний». Багато негативу було. Я все життя грав під 22-м номером, але «Динамо», 7-й номер – це була така мрія. Хотілося, а виправдав я його чи ні? Це тільки я собі можу сказати.

Це від душі було. Я підійшов сам до Ярмоленка і сказав: «Значить, так і повинно було бути». Мені казали, що він класний мужик, а зараз я переконався в цьому. Дуже велика повага до цього футболіста. Він прийшов і каже: «Мені все одно». Я сказав: «Та ні, забирай. Я візьму собі 22-й номер, під ним у мене більше йшло в «Зорі». Може, треба номер змінити».

Ярмоленко потім ще три дні підходив до мене і питав: «Точно змінюєш номер?». Говорив, що готовий грати під іншим номером, але я сказав: «Забирай, все нормально». І я зовсім не шкодую, що змінив номер. Тоді вболівальники почали писати: «Дякую».

Я раніше спілкувався з Тимчиком, коли його тільки почали підпускати до першої команди. Він казав: «Блін, Ярмоленко завжди так кричить». Зараз приходить час молодих футболістів, і я теж можу злитись, якщо щось не виходить. Може вилетіти якесь слово на адресу партнера, ти можеш напхати. Мабуть, так було і у Ярмоленка.

Зараз він вже досвідчений, солідний, багато де пограв. Андрій тепер на такому позитиві. Якщо ти втрачаєш м’яч – він побіжить відпрацьовувати за тебе. Це дуже велика повага. Я не знаю, яким він був раніше, але зараз він прийшов в «Динамо», додав солідності на полі. Футболіст – супер. Я навіть не думав, що такий гравець прийде до нас. Я насолоджуюсь його грою, багато в чому вчусь у нього. Андрій – молодець!

Десь три тижні тому у нас обох була травма, і ми сиділи у Румунії і разом дивились тренування. Я питав, як він грав у Німеччині, в Англії. Мені це цікаво. Він поділився своїм досвідом. Я там не був, але хвилинку там прожив, поки він розповідав.

Говорив, що були різні тренери, і теж було тяжко. В Англії дуже велика інтенсивність, ти не встигаєш навіть головою крутити, швидко м’ячі підкидують, багато потужних футболістів. Казав: «Я прийшов поштовхатись, а мене хтось як штовхнув один раз, то я більше не підходив до нього». Хоча Ярмоленко сам не маленький. Він хлопець з гумором, який відповідає на полі за результат, а в автобусі чи роздягальні за дух та атмосферу.
+