8 вересня 2023 13:14

Почеттіно хотів випустити Мудрика у першому таймі з "Вест Хемом", але він надто довго готувався до заміни, тому "Челсі" догравав до перерви вдесятьох через травму Чуквуемеки

Український вінгер «Челсі» Михайло Мудрик міг з'явитися на полі ще до перерви матчу 2-го туру АПЛ проти «Вест Хема», повідомляє The Athletic.

Нагадаємо, що тоді українець вийшов на поле у перерві гри замість травмованого Карні Чуквуемеки.

Проте головний тренер лондонців Маурісіо Почеттіно хотів випустити Мудрика ще наприкінці першого тайму, одразу, коли травмувався Чуквуемека. Але українець надто довго готувався до виходу на заміну, тому «Челсі» догравав тайм вдесятьох.

Зазначимо, що коли Мудрик з'явився на полі у другому таймі рахунок був 1:1. Гра завершилася поразкою «аристократів» 1:3.