7 вересня 2023 19:04

Фінляндія переграла сенсаційний Казахстан у відборі до Євро-2024 і відірвалася на чолі групи

Казахстан двома поступився Фінляндії (0:1) у ранньому матчі 5 туру кваліфікації до чемпіонату Європи.

Казахстан дивує останнім часом. Протягом минулого року тамтешня збірна виграла групу Ліги націй, а в цьому році шикарно стартувала у відборі до Євро-2022. Казахи здобули три перемоги за чотири тури та поділяли лідерство з фінами.

Фінляндія сьогодні поїхала в гості до Казахстану, де господарі зажди мають перевагу над конкурентами. Однак суомі зуміли отримати не просто позитивний результат, а перемогти в далекій Астані.

Гості забили ще в першому таймі, коли після проходу Антмана м'яч залетів у ворота від казахського захисника. Але судді скасували гол, оскільки перед тим сфера вийшла за межі поля.

По перерві Фінляндія все ж досягла свого. Спрацювали заміни Маркку Канерви. Камара та Каллман вийшли з лави запасних і організували гольову атаку, яку завершив Антман. Це була 78 хвилина – Казахстану не вистачило часу, щоб відігратися.

Фіни набрали 12 очок і вийшли на одноосібне перше місце групи Н. Казахстан залишився другим з 9 балами.