27 серпня 2023 10:22

Довбик не забив у порожні ворота: український форвард отримав найнижчу оцінку в складі "Жирони"

Український нападник Жирони Артем Довбик вийшов на заміну в матчі з Севільєю, але не скористався своєю можливістю забити у ворота андалузців.

26 серпня в рамках третього іспанської Ла Ліги Жирона Віктора Циганкова та Артема Довбика грала на виїзді з Севільєю. Циганков вийшов у старті на цей поєдинок, а Довбик залишився на заміні.

Перший тайм завершився внічию 1:1. На гол Еррери севільці відповіли точним ударом від Гуделя. На початку другої половини зустрічі Гарсія вивів каталонців вперед. Вже через п'ять хвилин Севілья знову забила, але забитий м'яч Ракитича скасувала система VAR.

На 64 хвилині замість Стуані на поле вийшов Довбик. На 79 хвилині Циганкова замінив Валері. На 84 хвилині Довбик мав чудову можливість забити, але не влучив у майже порожні ворота.

Жирона втрималапереможний результат та виграла матч із рахунком 2:1.

За цей поєдинок від порталу WhoScored українці отримали невисокі оцінки. Циганкову поставили 6,6, а Довбику 5,8. В Артема найнижча оцінка серед усіх футболістів Жирони.

Жирона з сімома очками піднялася на друге місце в Ла Лізі.

Попереду команди Циганкова та Довбика тільки Реал Андрія Луніна, у якого дев'ять балів.