5 серпня 2023 10:31

Чеберко дебютував у стартовому складі у США – його команда вилетіла з Кубка, програвши у серії пенальті

Коламбус Крю з Євгеном Чеберком у складі вилетів з Leagues Cup.

Leagues Cup, 1/16 фіналу

Коламбус Крю – Міннесота Юнайтед – 3:3 (серія пенальті – 3:4)

Голи: Мейнехе, 42, Мецан, 51, Рамірес, 83 – Хлонгвейн, 17, 54, Дотсон, 90

У поєдинку Кубка ліги МЛС в старті Коламбус Крю вийшов Євген Чеберко. Перший тайм завершився нічиєю 1:1 – на гол Хлонгвейна відповів Мейнехе перед перервою. Чеберко заробив жовту картку, а вже на другу половину не вийшов.

Команди ж показали результативний футбол по перерві, обмінявшись ще двома голами. Оскільки сильнішого за 90 хвилин виявити не вдалось, то гра перейшла в серію пенальті, де перемогу здобула Міннесота Юнайтед.

Нагадаємо, Leagues Cup – клубний турнір, у якому виступають команди зі США та Мексики. З цього року він став офіційним змаганням під егідою КОНКАКАФ. Команди, які посіли три перші місця в Leagues Cup, автоматично кваліфікуються у Лігу чемпіонів КОНКАКАФ.