3 серпня 2023 22:13

Безус пофеєрив за "Омонію" у відборі ЛК, забивши п'ять голів за два матчі: відео переможного дубля українця у єврокубку

Український півзахисник Омонії Роман Безус на своїх плечах виніс кіпрський клуб у третій кваліфікаційний раунд Ліги конференцій, забивши ще два голи у ворота Габали (4:1).

Безус вийшов в основі на матч-відповідь другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій проти Габали.

Роман Безус продовжив свою гольову феєрію проти Габали вже на п'ятій хвилині поєдинку. Українець після подачі з лівого флангу зблизька пробивав головою, але влучив у голкіпера, а ось з другої спроби м'яч опинився у воротах.

У середині першого тайму Омонія отримала право пробити пенальті. Виконувати вирок пішов Безус, який у результаті розвів голкіпера та м'яч різними кутами. До перерви у воротах Габали встиг відзначитись ще й Адам Ланг.

Зрештою матч завершився перемогою Омонії, 4:1.

У наступній стадії турніру Омонія зіграє з переможцем пари Нідеркорн – Мітьюлланн.

Минулого сезону Безус провів 36 матчів у складі Омонії, в яких він забив чотири голи і зробив стільки ж асистів.